z533 – nowe, multimedialne głośniki Logitech

logitech z533

Marka Logitech wypuściła na rynek nowe, multimedialne głośniki z533 przeznaczone do użytku domowego. Producent zapewnia, że zapewnią one wysoką jakość ogólną dźwięku oraz doskonałe brzmienie basu. Ich sugerowana cena to 399 zł.

Już od połowy lipca tego roku w polskich sklepach dostępne są nowe, multimedialne głośniki popularnej marki Logitech. Przeznaczony do użytku domowego sprzęt wyróżnia się nie tylko wysoką jakością ogólną dźwięku, ale też zastosowaniem specjalistycznych rozwiązań, dzięki którym można liczyć na szczególnie dobre brzmienie basu. W efekcie głośniki świetnie nadają się zarówno do gier komputerowych, jak i do oglądania filmów lub słuchania muzyki.

Zestaw głośników Logitech sterowany jest przy pomocy panelu, który choć jest przewodowy, to jednak pozwala bez problemu sterować dźwiękiem z dowolnego miejsca znajdującego się w pobliżu komputera. Na panelu sterowania znajdują się przyciski pozwalające na włączenie i wyłączenie głośników, zmianę głośności i poziomu basu. W panelu znajduje się również gniazdko słuchawkowe, wejście RCA i dodatkowy port 3,5mm. Sprawiają one, że głośniki można podłączyć nie tylko do komputera, ale też do smartfona, tabletu, telewizora, a także konsol do gier.

O przydatności głośników podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania decyduje subwoofer posiadający membrany o wielkości 2,25 cala. Moc szczytowa głośników została oszacowana na 120W. Producent zapewnia, że głośniki dają przestrzenny dźwięk, oferując szeroki zakres zarówno bardzo niskich, jak również wysokich brzmień. Dźwięk jest przy tym czysty i precyzyjny, co gwarantuje prawdziwą przyjemność odsłuchiwania w każdych okolicznościach.

Kolejną zaletą multimedialnych głośników Logitech z533 jest fakt, że istnieje możliwość używania ich jednocześnie do kilku urządzeń. Będą więc cennym nabytkiem dla tych, którzy wykonują wiele czynności na raz i nie mają czasu przełączać głośników z jednego sprzętu na drugi. Warto również zwrócić uwagę na atrakcyjną obudowę głośników. Przy jej projektowaniu zachowano pełną elegancję, co powoduje, że można je łączyć praktycznie z każdym sprzętem i w każdym zestawieniu prezentują się bardzo estetycznie. Głośniki dostępne są w Polsce od połowy lipca. Ich sugerowana cena to 399zł. Można je skompletować z adapterem Logitech Bluetooth Audio Adapter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.