Muzyka na plaży: Skullcandy wprowadza bezprzewodowe głośniki Bluetooth

Skullcandy

Muzyka na plaży? Jak najbardziej! Firma Skullcandy wprowadza właśnie na rynek bezprzewodowe głośniki Bluetooth, które można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. To idealny gadżet na wakacje dla wszystkich miłośników czystych brzmień.

Marka Skullcandy zabłysnęła uwielbianymi przez nastolatków słuchawkami o wyjątkowo designerskim wyglądzie. Nowoczesne, a przy tym bardzo funkcjonalne i zapewniające wysokiej jakości dźwięk, od razu przypadły do gustu klientom. Teraz producent chce przypomnieć o sobie i wprowadza na rynek 3 rodzaje bezprzewodowych głośników. Będą to modele Air Raid, Shrapnel i Soundmine. Ich cena rynkowa ma wahać się od ok. 100 – 600zł. Największą zaletą nowych głośników są kompaktowe wymiary i czysty dźwięk, który z nich płynie.

Głośniki Air Raid wyróżniają się pozornie masywnym wyglądem, lecz w rzeczywistości ważą tylko 800g. Ich działanie opiera się na dwóch 50-milimetrowtych przetwornikach o 2 x 5W. Wyposażone zostały w wejścia microUSB i 3.5mm AUX. Na ich przednim panelu znajduje się wszystko, co potrzebne jest do ich sprawnej obsługi, czyli przyciski służące do zmiany ustawień oraz wskaźnik poziomu baterii. Ta część stworzona została z elementów stalowych i uzupełniona silikonowymi wkładkami, dzięki czemu bez problemu przetrwają użytkowanie w trudnych warunkach. Do wyboru są dwie wersje głośnika – czarna oraz czarno-szara.

Skullcandy Shrapnel to pojedynczy głośnik utrzymany w charakterystycznej, dość „surowej” stylistyce. Jego wygląd obrazuje ukryte walory – sprzęt jest odporny na upadki i wstrząsy. Wyposażony został w mikrofon, który może służyć np. do prowadzenia rozmów telefonicznych. Mimo że łączy się ze źródłem muzyki poprzez Bluetooth, to tak jak jego poprzednik, z tyłu posiada też wejście 3.5mm AUX. micro USB służy natomiast do ładowania. Sama bateria wytrzymuje max. 6 godz. pracy. Głośnik występuje wyłącznie w wersji czarnej.

Skullcandy Soundmine to niewielkich rozmiarów głośnik, który waży zaledwie 159g. Sprawia to, że można go ze sobą zabrać wszędzie, transportując go choćby w kieszeni. Chociaż jego wielkość na to nie wskazuje, to jednak głośnik daje całkiem mocne basy i jednocześnie nie ma problemów z wydobywaniem wysokich tonów. Na jego panelu znajdują się wszystkie przyciski niezbędne do obsługi. Czas pracy jego baterii wynosi 8 godz. Urządzenie dostępne jest w wersji zielono-szarej lub szaro-czarnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.