Nowy tablet Lenovo: 8 cali i stosunkowo niska cena

Lenovo TAB 2 A8-50F

Nowy tablet Lenovo 8 to jedno z ciekawszych urządzeń mobilnych wyprodukowanych z myślą o aktywnych użytkownikach, oczekujących wysokiej jakości za stosunkowo niską cenę. Czym wyróżnia się najświeższa propozycja znanej marki?

Lenovo TAB2 A8-50F to najnowszy tablet, jaki marka Lenovo wprowadza na nasz rynek. Jego ceny zaczynają się obecnie od 699zł, a do wyboru są wersje w dwóch kolorach – z obudową perłową i niebieską. Wymiary obudowy to 210 x 120 x 8,9 mm. Tablet działa, dzięki baterii o pojemności 4290mAh, która po naładowaniu pozwala na 8h pracy. Tablet jest nie tylko bardzo cienki, ale również ultralekki – jego waga to zaledwie 360g.

Jego ekran HD IPS ma przekątną o długości 8 cali, a wyświetlany przez niego obraz ma rozdzielczość 1280×200 pix. Istotą tabletu jest procesor MTK8161 oraz system Android 5.0 Lolipop. Pamięć operacyjna RAM wynosi 1 GB, natomiast pamięć wewnętrzna to maksymalnie 16 GB. W tablecie zastosowano technologię Dolby Atmos Cinematic Moving Audio. W połączeniu z dwoma wmontowanymi z przodu głośnikami, daje ona wysokiej jakości dźwięk. W tablecie znajdują się dwa aparaty – przedni i tylny. Pierwszy z nich ma rozdzielczość 2MP, natomiast drugi gwarantuje rozdzielczość 5MP i posiada funkcje auto-focus.

Tablet Lenovo TAB2 A8-50F wyposażony jest w opcję łączenia z Internetem poprzez moduł Dual Band WiFi oraz w GPS. Do tabletu można dokupić cały zestaw przeinstalowanych aplikacji. Znajdują się wśród nich m.in. Syncit, Kingsoft Office, Shareit. Dzięki temu model ten może służyc do wykonywania zróżnicowanych działań i będzie przydatny praktycznie każdemu, bez względu na to, jaki typ pracy chce na nim wykonywać. Jego niemal perfekcyjne wymiary i lekkość sprawiają natomiast, że świetnie sprawdzi się w podróżach.

Lenovo TAB2 A8-50F jest dobrą opcją komputera roboczego lub zastępczego, zabieranego w przypadku wyjścia poza dom lub biuro. Jego zadowalające parametry techniczne powodują, że może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno przez osoby stale pracujące przy komputerze, jak i przez hobbystów, chcących jedynie oddawać się elektronicznym rozrywkom i mieć połączenie z siecią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.