TOP 5 oryginalnych słuchawek: muzyka, gry, telefon

słuchawki

Sklep Agito.pl przedstawił 5 najciekawszych ich zdaniem słuchawek, jakie dostępne są obecnie na polskim rynku. Słuchawki wybrane przez Agito.pl służą nie tylko do słuchania muzyki i do rozmów telefonicznych. Te wyjątkowe mogą być też być gadżetem podkreślającym styl właściciela.

DENON Exercise Freak AH-W150 to słuchawki stworzone dla osób ćwiczących. Idealny kształt ich obudowy sprawia, że świetnie trzymają się na uszach nawet podczas intensywnych treningów. Są bezprzewodowe i niesłychanie lekkie, co dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność. Dodatkowo mają wbudowany wzmacniacz, mikrofon i zintegrowane sterowanie w ruchu. Dla bezpieczeństwa pasjonatów sportu, posiadają odblaski wbudowane w pająk, które sprawiają, że człowiek jest dobrze widoczny nawet w nocy. Są też odporne na pot. Naładowane wystarczają nawet na 7 godz. Posiadają też specjalną aplikację dla zapalonych sportowców.

Kolejną pozycją są słuchawki SteelSeries, które stworzono z myślą o miłośnikach gry The Sims. Wyściełane miękkim materiałem, są komfortowe przy wielogodzinnej grze. Znajdujący się na zewnętrz plumbob zmienia kolor zgodnie z nastrojem Sima. Aplikacja Engine 3 pozwala na dodatkową personalizację świecenia. Razer Adaro DJ to słuchawki idealne dla muzyków i wielbicieli muzyki. Perfekcyjna jakość dźwięku, świetna izolacja hałasów, a do tego piękna obudowa sprawiają, że słuchawki naprawdę robią wrażenie. Odpowiednio dobrane materiały powodują, że są one niezwykle wygodne przy słuchaniu muzyki, jak i miksowaniu utworów z jedną słuchawką na uchu. Są komfortowe w dostosowywaniu do indywidualnych wymagań, a w zestawie, poza słuchawkami, znajduje się adapter 2 kable i etui.

Huawei AM04 to słuchawki dla maniaków rozmów telefonicznych, którzy nie chcą trzymać aparatu w rękach. Lekki sprzęt łączy się z telefonem poprzez Bluetooth, a sama słuchawka pozwala na odbieranie i łączenie połączeń, a także na regulację głośności. Słuchawki dostępne są w kilku kolorach, więc można dostosować je do własnych preferencji. Inne słuchawki idealne do telefonu to douszne Marshall Minor Black, które poza eleganckim wyglądem, wyróżniają się panelem sterującym, mikrofonem i rozwiązaniem EarClick, które zwiększają wygodę trzymania ich w uchu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.