Sound Blaster E1: nowa, kieszonkowa karta dźwiękowa do smartfona

Sound Blaster E1

Karta wyposażona jest w podwójne wyjście słuchawkowe, co pozwala na pomysłowe z punktu widzenia użytkownika współdzielenie muzyki, a także wejście liniowe, port microUSB 2.0 oraz mikrofon, dzięki któremu możemy wykonywać pozbawione szumów połączenia, np. w podróży. Wystarczy tylko aktywować na urządzeniu (posiadany smartfon, PC lub Mac) technologię Crystal Voice zapewniającą podczas konwersacji studyjną jakość dźwięku. Mały, plastikowy korpus urządzenia (wymiary to 35 x 19 x 66 mm, waga 25 gram) posiada klips, umożliwiający przymocowanie do ubrania lub paska, który ponadto wyposażony jest w suwak głośności i włącznik po jednej stronie jednostki. Jest to rodzaj centrali (przód i tył to wejście i wyjście), pozwalającej użytkownikom na czysty i pozbawiony zakłóceń odsłuch.

Do zalet Sound Blaster E1 zaliczyć należy przede wszystkim technologię, która zastosowana w urządzeniu pozwala doświadczyć kinowej jakości dźwięku emitowanego przez urządzenia mobilne lub PC czy Mac, dzięki wzmocnieniu i rozszerzeniu przestrzenności dźwięku, którą możemy się cieszyć w zaciszu własnego domu; oraz możliwość współpracy ze słuchawkami o maksymalnej impedancji 600 Ohmów.

Warty uwagi jest również przetwornik cyfrowo-analogowy o rozdzielczości 24 bitów i częstotliwości próbkowania 44,1 kHZ poprawiający dynamikę skompresowanych źródeł dźwięku, aby dać bardziej realistyczne i wciągające doznania.

Profesjonalną technologię Cristal Voice zapewniającą najwierniejsze odwzorowanie wokalne podczas rozmów telefonicznych i wyraźne komunikaty głosowe do gier czy na Skypie na urządzeniach mobilnych, komputerach PC i Mac (współczynnik tłumienia szumów 106 dB) również spodoba się tym, którzy na głosowych rozmowach spędzają wiele czasu.

Sound Blaster E1 posiada też systemy neutralizujące szumy w trakcie nagłych zmian głośności oraz zapewniające właściwy balans basów w odtwarzanych dźwiękach oraz wbudowaną baterię litową gwarantującą słuchaczowi około 25 godzin użytkowania na jednym ładowaniu!

Sound Blaster E1 dostępny jest na naszym rynku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 199 złotych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.