Słuchawki dla gracza: RIG FLEX

Plantronics RIG FLEX Dolby 7.1 Surround Sound

Plantronics RIG FLEX Dolby 7.1 Surround Sound – to najnowsze słuchawki dedykowane graczom, którym zależy na maksymalnej jakości dźwięku! Na rynek wprowadził je właśnie Kontel – przedstawiciel Plantronics w Polsce.

Nowy model słuchawek ma zastąpić poprzednika: Plantronics GameCom 780, a jego premiera odbyła się podczas międzynarodowych targów Mobility Reseller Days w Warszawie.

Co ciekawego w nich znajdziemy? Przede wszystkim słuchawki Plantronics RIG FLEX Dolby 7.1 Surround Sound są wyjątkowo praktyczne dla tych, którzy rozgrywają długie gry wymagające skupienia: pozwalają np. na wygodne odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych w trakcie gry, można je bez problemu podłączyć do smartfonów. Wysoka jakość dźwięku pozwala też na wykorzystanie ich do oglądania filmów, rozmów na Skype, lub słuchania muzyki. Są całkowicie kompatybilne z PC/MAC a także z konsolami do gier: XBOX 360 oraz PS 3.

Wysoką jakość dźwięku zapewnia stereofoniczny zestaw Plantronics RIG FLEX. Odpowiada on za głęboki bas i brak zniekształceń niskich tonów, dzięki czemu słucha się przez nie naprawdę przyjemnie.

Sprzęt jest wyposażony w 2 wymienne mikrofony: wysięgnik mikrofonowy do gier oraz mobilny mikrofon inline. Obrotowe kapsuły są lekkie i wygodne w obsłudze, co po ustawieniu słuchawek na płasko umożliwia bezpieczny transport i łatwe ich przechowywanie. Wysięgnik mikrofonu posiada funkcję redukcji szumów, dzięki czemu w trakcie używania słuchawek w grach zbiorowych inni współgrający wyraźnie słyszą polecenia, rozmowy i wskazówki.

Na kablu słuchawek Plantronics RIG FLEX Dolby 7.1 Surround Sound umieszczono również praktyczny regulator do zarządzania głośnością rozmów telefonicznych, XBOX 360 /PS3 oraz PC/MAC. Regulator pozwala też wygodnie odbierać i kończyć rozmowy telefoniczne, oraz w razie potrzeby – wyciszać je.

Całość wzbogacona o komfortowe, miękkie nauszniki, które pozwalają na długie godziny bezproblemowego noszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.