Creative wprowadza kartę dźwiękową jako odtwarzacz mp3

Sound Blaster E3

Sound Blaster E3 – to nowa, mobilna karta dźwiękowa wprowadzana właśnie na rynek przez Creative. Wg producenta stanie się ona doskonałą alternatywą dla tradycyjnych odtwarzaczy mp3.

Technologia kieszonkowej, bardzo poręcznej karty Sound Blaster E3 pozwala na wyjątkowo dokładne odwzorowanie dźwięku w dowolnym miejscu, w którym znajduje się jej posiadacz. Świetnie odbiera w mieście, biurze, parku ale i … w metrze. Karta współpracuje ze słuchawkami (max 600 ohmów) i posiada 24-bitowy przetwornik analogowo-cyfrowy, przez wielu uważany za lepszy od tych, które są montowane w obecnych tabletach. Jakość dźwięku: pierwsza klasa. Całość zasilana jest przez wbudowany akumulator (czas pracy max 8 godzin).

Sound Blaster E3 może być łączony ze źródłem dźwięku zarówno bezprzewodowo, jak i przewodowo. Bezprzewodowo – przy wykorzystaniu Bluetooth, przewodowo: wtykiem 3,5 mm lub interfejsem USB 2.0. Karta jest również wyposażona w podwójne wyjście słuchawkowe, dzięki któremu umożliwia wygodne współdzielenie muzyki. Dodatkowo ma wejście liniowe, port microUSB 2.0 i mikrofon umożliwiający wygodne rozmowy telefoniczne. Redukcję szumów z PC i Mac’ach gwarantuje technologia Crystal Voice (wystarczy ją aktywować), która jest również współodpowiedzialna za czystą barwę głosu podczas prowadzonych rozmów. Regulacja głośności wyjątkowo prosta: odpowiednimi przyciskami (są też osobne przyciski do wybierania utworów).

Dużym plusem Sound Blaster E3 są niewielkie rozmiary karty i mała masa (60,5 x 45 x 23 mm i 44 gramy), co sprawia, że swobodnie mieści się w kieszeni, torbie czy saszetce przypinanej do pasa. Można ja też bezproblemowo przypiąć do klipsa koszuli czy kurtki tak, by nie przeszkadzała podczas biegania czy spaceru.

Nowa karta dźwiękowa od Creative doskonale nadaje się do słuchania muzyki przez telefony komórkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.