Roccat Renga: nowe słuchawki stereo dla graczy

słuchawki Roccat Renga

Bez względu na rodzaj sprzętu, na którym grasz, nowe słuchawki Roccat Renga zapewnią rewelacyjną jakość dźwięku, zwiększając przyjemność gry i gwarantując stuprocentowy komfort użytkowania. Co wyróżnia je na tle konkurencji?

Marka Roccat zaprezentowała nowe słuchawki stereo stworzone specjalnie z myślą o graczach. Model Renga można bezproblemowo podłączyć do dowolnego sprzętu. Jest kompatybilny z konsolami PlayStation 4 i Xbox One, a także z komputerami stacjonarnymi oraz z urządzeniami mobilnymi – zarówno ze smartfonami, jak i tabletami.

Podłączenie do każdego urządzenia następuje poprzez wtyczkę typu jack o średnicy 3,5 mm. Długość kabla łączącego słuchawki ze sprzętem to 2,5 m, więc można liczyć na pełną swobodę ruchów, nawet przy intensywnej gestykulacji podczas rozgrywek. Waga słuchawek to 210 g, bez uwzględniania przewodu. Mimo lekkości zapewniającej wygodę, sprzęt jest wytrzymały i nadaje się do długotrwałego użytkowania.

Jeżeli chodzi o bardziej szczegółowe dane techniczne, to słuchawki posiadają wentylowane muszle, które gwarantują wygodę nawet przy wielogodzinnym trzymaniu ich na głowie. Dodatkowo warto pochwalić miękkie poduszki nie odciskające uszu oraz dogodny pałąk o ergonomicznym kształcie, który bez większego problemu można dopasować do rozmiaru głowy. Sam dźwięk płynący z nowych głośników firmy Roccat jest czysty i zachowuje głębokie basy, co zawdzięczamy przetwornikom wykonanym z neodymowego magnesu. Ich średnica wynosi 50 mm, pasmo przenoszenia od 20 do20000 Hz, a impedancja to 32Ω. Maksymalne ciśnienie akustyczne przy 1 kHz to 110 dB. Jakość brzmienia sprawia, że słuchawki sprawdzą się również do innych celów, jak choćby oglądanie filmów czy słuchanie muzyki.

Słuchawki Renga posiadają również wbudowany mikrofon, który działa we wszystkich kierunkach. Jego czułość przy 1 kHz oceniana jest na -52 dB, natomiast impedancja wynosi 2.2kΩ. Cały sprzęt wyposażony jest jeszcze w pilot znajdujący się przy kablu. Dzięki niemu można łatwo i szybko sterować głośnością zarówno słuchawek, jak i mikrofonu, przy czym mikrofon można też zupełnie wyciszyć. Słuchawki Roccat Renga pojawią się w sprzedaży pod koniec lutego. Ich zapowiadana cena detaliczna to 219zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.