Razer BlackWidow X Chroma – klawiatura dla graczy

Razer BlackWidow X Chroma

Wielu miłośników gier komputerowych zdaje sobie sprawę, że wpływ na jakość gry oraz ostateczny wyniki i osiągnięcia ma sprzęt komputerowy. Odpowiednio dobrana klawiatura pozwala na pełne zaangażowanie i zwiększenie skuteczność podejmowanego działania. Kupując klawiaturę dla graczy warto zwrócić uwagę na: rozmieszczenie, wyskalowanie, profilowanie i oznaczenie klawiszy, przełączniki, przyciski dodatkowe i podświetlenia, a także Anti-Ghosting/N-Key Rollover i interfejs (gadzetomania.pl).

Razer BlackWidow X Chroma jest klawiaturą typowo dedykowaną graczom. Ranking klawiatur dla graczy w marcu 2017 roku podaje ją na pierwszym miejscu. W specyfikacji urządzenia Razer BlackWidow X Chroma znajdują się informacje, że klawiatura reaguje przy sile nacisku 50 g a jej żywotność wynosi nawet do 80 milionów naciśnięć klawiszy. Ponadto kluczową cechą urządzenie jest konfigurowalne podświetlenie Chroma i aż 16,8 miliona kolorów do wyboru. Cała konstrukcja klawiatury wykonana jest z bardzo wytrzymałego metalu. Dzięki technologii anti-ahosting urządzenie może jednocześnie obsługiwać 10 klawiszy. Klawiatura posiada funkcję trybu gaming oraz zarządzanie prowadzeniem kabli, a także technologię Ultrapolling 1000 Hz. W zestawie znajduje się przewód w osłonce z plecionych włókien (www.x-kom.pl). Razer BlackWidow X Chroma to produkt charakteryzujący się perfekcyjnym wykonaniem. Posiada zupełnie nowy wygląd, który został stworzony od podstaw. (Pokazuje on eleganckie i kompaktowe inżynieryjne rozwiązania). Warto nadmienić, że metalowa obudowa Razer BlackWidow X Chroma została stworzona zgodnie z wojskowymi standardami. Dzięki zastosowanym materiałom klawiatura jest niezwykle trwała i wydajna, co jest bardzo istotne podczas wielogodzinnej gry (www.x-kom.pl).

Razer BlackWidow X Chroma to klawiatura mechaniczna. Posiada przewodową łączność, interfejs – USB. Liczba klawiszy w urządzeniu to 110, zaś długość przewodu wynosi 1,8 metra. Wszystkie klawisze są programowalne. Urządzenie jest obsługiwane przez system Windows i Mac OS X. Dodatkowym atraktorem jest wielokolorowe podświetlenie klawiszy (www.x-kom.pl).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.