Nowość: mobilna klawiatura S.T.R.I.K.E. M

strike m mad catz

strike m mad catz

S.T.R.I.K.E. M to klawiatura najnowszej generacji wyprodukowana przez firmę Mad Catz. Dzięki świetnym parametrom technicznym i precyzyjnej budowie, jest funkcjonalna, a do tego niezwykle komfortowa w użytkowaniu.

S.T.R.I.K.E. M marki Mad Catz to jedna z najbardziej nowoczesnych klawiatur na rynku. Chociaż waży jedynie 190g i jest zaskakująco poręczna, to wyposażona została we wszystko, czego po klawiaturze spodziewa się użytkownik komputera. W 100% sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w domu. Można wykorzystywać ją do szeroko pojętej rozrywki oraz do tworzenia nawet złożonych projektów służbowych.

W klawiaturze S.T.R.I.K.E. M mamy do czynienia z optycznym czujnikiem i funkcjonalnymi przyciskami podnoszącymi komfort użytkowania sprzętu. Jest idealna do przeglądania stron internetowych, ale bez jakichkolwiek przeszkód można z niej korzystać podczas gry, zarządzania mediami, tworzenia rozległych dokumentów tekstowych. Przy jej produkcji zastosowano technologię Micro P.U.L.S.E., która zapewnia dokładność działania, a jednocześnie gwarantuje cichą pracę przycisków. Jest to możliwe, dzięki tzw. mechanizmowi nożyczek, który znajduje się pod klawiszami. Odpowiednia odległość między klawiszem a mikrostykiem sprawia, że nawet nieznaczny nacisk palca pozwala już postawić znak. Dzięki temu, pisanie na S.T.R.I.K.E. M jest szybkie i wygodne.

W klawiaturze wbudowany jest czujnik dotykowy, dzięki któremu niepotrzebna jest już myszka. Jedną z ciekawostek są podświetlane klawisze, które optymalizują warunki pracy pozwalając na korzystanie z klawiatury nawet w ciemności. Natężenie światła jest regulowane. Łatwość obsługi plików muzycznych i video wynika natomiast z niecodziennego ułożenia klawiszy „odtwarzanie”, „pauza”, „przewijanie”. Dodatkowo S.T.R.I.K.E. M posiada wbudowany potencjometr, który pozwala zmieniać głośność w szybki i prosty sposób, nawet bez podchodzenia do głośników. Wyjątkowo dogodna jest też lokalizacja przycisków „dom”, „powrót” i „najnowsze aplikacje”.

W nowej klawiaturze Mad Catz wbudowany został moduł Bluetooth, co powoduje, że bez problemu łączy się ona z innymi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak tablety, smartfony i inne gadżety wyposażone w system Windows lub iOS. Dzięki opcji parowania, można też podłączyć 4 urządzenia jednocześnie. Do klawiatury dołączono podstawkę, która pozwala na wygodne ustawienie tabletu. S.T.R.I.K.E. M dostępne będzie w cenie 429 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.