Nowe, trwałe i tanie klawiatury Rapoo

klawiatura rapoo

Solidność wykonania i stosunkowa niska cena to jedne z podstawowych parametrów, na które zwracamy uwagę bez względu na to, jaki produkt chcemy nabyć. Klawiatury Rapoo spełniają oba te warunki, a do tego zachwycają nowoczesnością.

Klawiatury marki Rapoo zawierają w sobie wszystko, co potrzebne jest użytkownikowi komputera. Zostały wykonane z zachowaniem najwyższej staranności, dzięki czemu zachwycają swoją trwałością. Przy tym wszystkim zachowują atrakcyjny, nowoczesny design, który powinien przypaść do gustu każdemu użytkownikowi. Różnorodność modeli pozwala dobrać produkt idealnie dopasowany do oczekiwań klienta.

Bezprzewodowa E9100P 5G Ultra Slim to kwintesencja nowoczesności i elegancji. Przyciąga uwagę niewielkim rozmiarem i wyjątkowo cienkim profilem obudowy. Dostępna w kolorze czarnym i srebrnym, może nawet stać się swoista ozdobą biura. Także seria klawiatur E9090P nadaje się do powszechnego użytku. Wyróżniają się wygodnym w obsłudze panelem dotykowym, touchpadem obsługującym 15 gestów oraz niewielką ładowarką umożliwiającą ładowanie bezprzewodowe. Do tego dochodzi jeszcze możliwość regulowania stopnia podświetlenia.

Rapoo V800 jest klawiaturą stworzoną z myślą o miłośnikach gier komputerowych. Na uwagę zasługuje szybki czas reakcji klawiszy oraz opcja programowania przycisków i aktualizacji oprogramowania w trybie on-line. Klawisze mają podświetlenie w kolorze niebieskim. Rapoo 9300P to zestaw, w skład którego wchodzi klawiatura z myszką optyczną o czujniku 1000 DPI. Akcesoria prezentują się bardzo gustownie i świetnie sprawdzą się jako wyposażenie poważnego biura. Należy też podkreślić, że żywotność baterii w klawiaturze przekracza 2 lata. Innym zestawem jest Rapoo 8200P. Klawiatura wyróżnia się kompaktowością i odpornością obudowy na zachlapania.

Jeszcze jedną opcją jest zestaw zawierający mysz i klawiaturę Rapoo 8000, która polecana jest głównie najmłodszym użytkownikom. Jej niewielkie gabaryty sprawiają, że jest bardzo poręczna. Niezwykle interesujące są jej zdobienia graficzne. Całość jest również odporna na zachlapania. Występuje w kilku wersjach kolorystycznych, co w odczuciu młodych osób będzie kolejnym istotnym walorem.

Ceny klawiatur marki Rapoo są dość zróżnicowane, jednak nie przekraczają 549zł, a najtańsze z nich można znaleźć już w cenie 89,90zł oraz 129,00zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.