Myszka Genesis Xenon 800


Lekka i wygodna oraz atrakcyjna wizualnie – taka miała być nowa myszka dla graczy. Marka Genesis właśnie rozszerzyła swoją ofertę o nowy i bardzo ciekawy produkt – myszkę Xenon 800. Ultralekki sprzęt i aerodynamiczny kształt z pewnością zyska uznania w oczach użytkowników. Cena rynkową nowej myszki nie jest najwyższa i w autoryzowany sklepie wynosi 229 zł. Niewielki koszt sprawia, że wielu gracz zastawia się od zakupem. Jednak czy na pewno warto kupić taki sprzęt? Czy to gadżet, z którego gracz będzie zadowolony? Poniżej recenzja nowego sprzętu komputerowego, skierowanego przede wszystkim do graczy online.

Bardzo niska waga myszki wynika z zastosowania otworów w obudowie, dzięki czemu użyto mniej ciężkiego tworzywa do jej produkcji. Myszka waży zaledwie 78 g i jest liderem na rynku pod tym względem. Ponadto w takiej wersji myszka prezentuje się bardzo nowocześnie. Producent zadbał też o różne możliwości konfiguracji sprzętu, aby każdy z łatwością mógł z niej korzystać. Warto zaznaczyć, że Genesis Xenon 800 jest myszką komputerową dedykowaną osobom praworęcznym. Nowa myszka marki Genesis wyposażona jest w 8 programowalnych przycisków. Dwa główne posiadają zamontowane przełączniki firmy Omron. Niska waga może nie wszystkim odpowiadać, dlatego producent daje opcje wymiany głównego panelu na pełną wersję. Istnieje też możliwość instalacji nawet 12 obciążników. Xenon 800 została wyposażona w optyczny sensor PixArt PMW3389. Pozwala to na pracę z niemal każdą rozdzielczością, od 400 do 16000 DPI. Niemniej czułość również podlega modyfikacji i można nią manewrować na bazie 7 profili.

O czym jeszcze warto wspomnieć w przypadku Genesis Xenon 800? Jej imponująca maksymalna szybkość śledzenia dochodzi do 400 cali na sekundę. Może również osiągnąć przyspieszenie nawet 50 G. To bardzo cenne parametry. Produkt skierowany jest do profesjonalnych graczy, dlatego częstotliwość raportowania wynosi dokładnie 1000 Hz. Ważny aspektem jest również system podświetlenia RGB, który ma opcję ustawienia 16 mln barw. Wśród największych zalet nowego sprzętu producent wymienia specjalne teflonowe ślizgacze, które wykonano z innowacyjnych materiałów, aby zapewniły wygodę podczas użytkownika przez długi czas. Godnym uwagi jest też bardzo wytrzymały przewód USB, którego długości wynosi 1,8, a dodatkowa ochrona w postaci oplotu, przedłużona jego trwałość. Podsumowując myszka Genesis Xenon 800 to doskonały produkt dla graczy za atrakcyjną cenę i warto mieć go w swoim zestawie komputerowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.