Meet – klawiatura wirtualna, która oszczędza Twój czas

Funkcjonalna i banalnie prosta w obsłudze – taka jest nowoczesna klawiatura wirtualna proponowana przez twórców kalendarza Sunrise wydanego w wersji na Androida oraz iOS, jak i dostępnego w wersji przeglądarkowej. Czym nas zaskoczy?

Klawiatura Meet to nowoczesna klawiatura wirtualna, którą wymyślili twórcy kalendarza Sunrise dostępnego w wersji możliwej do użycia w przeglądarce jak i w wersjach mobilnych dostosowanych do systemów operacyjnych Android oraz iOS. Największymi zaletami Meet są prosta obsługa oraz stuprocentowa funkcjonalność. Czym dokładnie wyróżnia się ta elektroniczna „perełka”?

Klawiatura Meet nie ma zbyt wiele wspólnego z tradycyjną klawiaturą, ponieważ nie skorzystamy w niej z klawiszy i nie będziemy mieli szansy na wprowadzenie tekstu. Mimo to nowoczesna klawiatura pozwala na precyzyjne zapisanie ważnych dat i umówienie spotkania na konkretny dzień i określoną godzinę. Jak to zrobić? Przede wszystkim, trzeba wejść w jakąkolwiek aplikację posiadającą pole tekstowe. Kiedy pojawi się klasyczna klawiatura, wystarczy jeden przycisk, żeby zamienić ją w formę umożliwiającą łatwe i szybkie zapisywanie informacji w kalendarzu.

W ten sposób dojdziemy do kalendarza, w którym będziemy mogli wybrać odpowiednie pole z datą, a następnie ustalić w nim miejsce spotkania i czas jego trwania. Tak przygotowane wydarzenie można w prosty sposób, bo tylko jednym kliknięciem, przesłać do Messengera, Slacka, na adres mailowy lub do jakiejkolwiek innej aplikacji tego typu. Można też ustalić kilka terminów, które później prześlemy, dając drugiej osobie możliwość wyboru dogodniejszej daty. Odbiorca może dodać wydarzenie do własnego kalendarza oraz potwierdzić datę i spotkanie lub odrzucić propozycję.

Chociaż klawiatura Meet nie zawsze przyda się w przypadku kontaktów biznesowych, to jednak z pewnością będzie idealną opcją do umawiania spotkań towarzyskich. Jest niezwykle prosta w obsłudze, a do tego szybka i sprawna. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu, skracając liczbę kroków, jakie trzeba wykonać, by standardowo wejść w kalendarz i zapisać zaplanowane wydarzenia. Dodatkowo od razu umożliwia wysłanie informacji o planach do osoby, której one dotyczą. Daje szanse bezproblemowej komunikacji bez wykonywania telefonów i wysyłania osobnych wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.