MasterBox 5 – nowa obudowa dla wymagających graczy

MasterBox 5

Na rynek wchodzi nowa, uniwersalna i niezwykle funkcjonalna obudowa do komputera MasterBox 5. Jej podstawowym atutem jest fakt, że daje użytkownikom szerokie pole manewru i można ją dostosowywać do indywidualnych wymagań.

Dbałość o utrzymanie komputera w najlepszym stanie i stała wymiana jego komponentów na nowe modele często wymaga też zmiany obudowy. Nowe elementy mogą nie mieścić się w tej starej lub po prostu nie do końca do niej pasować. Z tego powodu producenci starają się na bieżąco dostarczać unowocześnione obudowy do komputerów. Jedną z nowości na rynku jest MasterBox 5 marki Cooler Master. Kierowana jest ona głównie do graczy, którzy potrzebują obudowy możliwie najbardziej uniwersalnej, a zarazem nieprzeciętnie funkcjonalnej.

Jak zapewnia producent, z obudową MasterBox 5każdy może stworzyć taki komputer, jakiego dokładnie potrzebuje. Wewnątrz obudowy jest wystarczająco dużo miejsca, by wypróbować szereg odmiennych konfiguracji i wybrać tę najlepiej spełniającą nasze oczekiwania. Obudowa wyposażona jest w wymienne klatki na dyski SSD oraz HDD, a także w 6 dziur montażowych, które znajdują się na tacce od płyty głównej. Ponadto klatki można umieścić koło zasilacza. To jednak wciąż nie wszystkie możliwości, ponieważ same dyski SSD można ułożyć na 9 różnych sposobów.

Poza tym MasterBox 5 daje dużo miejsc na kartę graficzną, dzięki czemu zamontujemy w nim nawet te najbardziej rozbudowane, które nie mieszczą się w wielu innych obudowach. Nie będzie też problemu ze sporej wielkości płytą główną E-ATX. Co więcej, nowa obudowa Cooler Master umożliwia skorzystanie z najlepszej opcji chłodzenia, jaka jest obecnie dostępna na rynku, czyli na zastąpienie wentylatora chłodzeniem wodnym. To idealne rozwiązanie przy większej liczbie pokaźnych komponentów.

Cooler Master zadbał również o to, żeby w jego nowym produkcie łatwo było utrzymać ład, dlatego w obudowie znajdują się specjalne wyżłobienia umożliwiające skrzętne schowanie kabli. Do tego wszystkiego zadbano o prostotę obsługi obudowy MasterBox 5. Producent zapewnia, że instalacja jest intuicyjna i bez większych problemów poradzi sobie z nią nawet osoba, która nigdy dotąd nie składała komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.