32 calowy monitor dotykowy iiyama – również do punktów sprzedaży

iiyama TF3237MSC

Na rynku pojawił się nowy, dotykowy monitor marki iiyama. Z ekranem o przekątnej 32” i płaskiej obudowie, robi wrażenie zarówno nowoczesnym designem, jak również nieprzeciętną funkcjonalnością. Kto powinien zwrócić na niego uwagę?

Japońska marka iiyama wypuściła na rynek nowoczesny monitor, który podczas pracy nie tylko zapewnia satysfakcję, dzięki swojej funkcjonalności, ale również zachwyca eleganckim designem. Monitor TF3237MSC ma dotykowy, 12-punktowy ekran, który można również obsługiwać przy pomocy rysika. Jeśli rozpocznie się nim pracę, ekran przestaje reagować na dotyk palców. Przełączanie działa także w drugą stronę. Aby zamienić funkcję rysika na dotyk ręki, wystarczy przez dłuższą chwilę nie korzystać z przycisków, po czym aktywować je dłonią.

Monitor iiyama należy pochwalić za wysoką jakość obrazu. Odpowiada za nią matryca AMVA3 o rozdzielczości 1920 x 1080 pix Full HD. W ramach zabezpieczenia przed zarysowaniem, zabrudzeniem oraz niewygodnymi refleksami światła, posiada ona specjalną powłokę antyrefleksyjną. Monitor wyróżnia się też wysokim kontrastem (3000:1) i niemal perfekcyjnym odwzorowaniem barw. Na uwagę zasługują także szerokie kąty widzenia (178/178 stopni), które dodatkowo wpływają na komfort oglądania obrazów różnego typu.

Jasność monitora określono na 500 cd/m2, a czas reakcji to 8 ms. Monitor TF3237MSC sterowany jest przy pomocy pilota i posiada wbudowane głośniki stereo o mocy 2 x 7W. Wyposażono go również w wejścia VGA, DVI-D, a także HDMI oraz złącze USB. Wszystko to zamknięte jest w obudowie o wymiarach 781,5 x 476 x 69 mm. Waga sprzętu wynosi 17,3 kg. Świetna ochrona newralgicznych punktów przed wszelkimi zarysowaniami sprawia, że monitor sprawdzi się nie w firmach oraz miejscach publicznych, jak choćby sklepy czy nawet kafejki internetowe.

Nowy monitor marki iiyama dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, które przy okazji różnią się sugerowaną ceną. Model TF3237MSC-B3AG posiada czarną ramkę, a proponowana przez producenta cena to 6999zł, natomiast model TF3237MSC-W3AG ma białą ramkę i kosztuje okrągły tysiąc więcej, czyli 7999zł. Na każdą z nich wydawana jest 3-letnia gwarancja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.