Gry na konsolę i komputer – największe hity 2020

Ten rok, pod względem planowanych premier, zapowiada się niezwykle ciekawie. Na rynku pojawi się dużo fantastycznych produkcji, zarówno na PC, jak i najpopularniejsze konsole – Xbox One, Playstation 4 oraz Nintendo Switch. Na jakie gry fani czekają z niecierpliwością? Oto kilka tytułów, których wypatruje każdy prawdziwy gamer.

Resident Evil 3 Remake

Została wydana 3 kwietnia 2020 roku, jest dostępna zarówno ja PC, jak i na Xbox One oraz PS4, i już bije rekordy popularności. Z resztą nie ma się czemu dziwić – Resident Evil 2 z roku 2019 zrobił tak dobre wrażenie, że na tę odświeżenie czekali chyba wszyscy. Niepodważalnie jest to jeden z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. Resident Evil 3 Remake jest doskonałe pod względem graficznym. Fabuła, choć nie tak rozbudowana jak w drugiej części, to jednak bardzo wciągająca i trzymająca w napięciu. Jedno jest pewne – do RE3 dobrze jest mieć mocne nerwy. Dostarcza bowiem ogromnej ilości adrenaliny. Gra jest doskonała i trzeba przyznać, że firma Capcom, jako producent, spisała się rewelacyjnie.

Final Fantasy VII Remake

To był tytuł, który bardzo zasługiwał na odświeżenie. W 2020 roku się doczekał i to nie byle jakiego. Gra miała swoją premierę 10 kwietnia, jest dostępna na PS4 i można o niej napisać wiele dobrego. Począwszy od rewelacyjnej grafiki, poprzez długi scenariusz i ciekawą fabułę, aż po ulepszony model walki (w porównaniu ze starszą wersją). Final Fantasy VII Remake jest zdecydowanie bardziej rozbudowana niż jej pierwowzór. I choć pojawiają się pewne zmiany, chociażby w interpretacji gry przez twórców, to jednak w całości można zauważyć, że klimat gry został zachowany.

Outriders

Ten tytuł ma mieć swoją premierę dopiero w III kwartale 2020 roku, ale już jest wyczekiwany z niecierpliwością przez fanów. Zapowiada się bowiem doskonała zabawa. Dlaczego? Sam fakt, że twórcami gry jest ekipa People Can Fly to powód do tego, aby wyglądać premiery Outriders. O grze, póki co, nie ma zbyt wielu informacji. Wiadomo jednak, że będzie to strzelanka, której akcja rozgrywać się ma w przyszłości.

Marvel Avenger’s

O tej grze nie da się nie mówić. Premiera planowana jest na 4 września, jednak już wiadomo, że będzie to absolutny hit. W końcu nie chciałby pokierować Kapitanem Ameryką albo Czarną Wdową? Fani filmowych produkcji na pewno tłumnie skuszą się na zakup tej gry. Jeżeli tylko są szczęśliwymi posiadaczami PC, Xbox’a One albo PS4 – będą mieli okazję przeżyć kolejną fantastyczną przygodę ze swoimi ulubionymi bohaterami.

 

Gods and Monsters

Gra, która będzie dostępna zarówno PC, PS4 i Xbox One, ale to posiadacze Nintendo Switch czekają na nią najbardziej. Premiera miała się odbyć w lutym, jednak została ona przesunięta. Tytuł ma się pojawić jeszcze w tym roku, niestety nie jest znana jeszcze dokładna data. Gods and Monters to gra, która łączy przygodę i akcję. Lubisz mitologię grecką? Kręcą Cię walki z potworami? W takim razie to gra dla Ciebie. A sam fakt, że w produkcję zaangażowani są twórcy Assassin’s Creed: Odyssey, powinien przekonać każdego, kto się waha.

2020 rok będzie obfitował w doskonałe produkcje. Wiele z nich to odświeżenia starszych wersji gier, jednak pojawi się również kilka całkowicie nowych tytułów. Gamerzy – szykujcie sprzęt. Będzie się działo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.