Dell :pierwszy na świecie 17 calowy laptop 2 w 1

Dell 7000 2in1

Podczas imprezy Computex 2016 firma Dell zaprezentowała swój nowy produkt – pierwszy na świecie 17-calowy laptop 2w1. Jego cechą charakterystyczną jest skrzętne połączenie niezawodnej mobilności i dogodnej ceny.

Podczas tegorocznej edycji Computex 2016 marka Dell przedstawiła swoje nowe dzieło. Jest to laptop 2w1 o przekątnej ekranu mierzącej 17 cali. Urządzenia z tej linii należą do serii Inspiron. Nowoczesne, konwertowalne laptopy mają łączyć w sobie wysoką mobilność oaz dogodną cenę. Dostępne będą w kilku wersjach. Są to Dell serii 7000 klasy premium, Dell klasy 5000 i podstawowa wersja, czyli Dell klasy 3000.

Laptop Dell Inspiron 2w1 7000 posiada procesor Intel Core szóstej generacji. Wyposażono go także w funkcję ekranu o szerokim kącie widzenia, podświetlaną klawiaturę i rozdzielczość Full HD. Laptop posiada również kamerę na podczerwień, która przyspiesza logowanie. Ponadto jest tu wygodny w obsłudze panel dotykowy, a zastosowany standard do połączeń internetowych gwarantuje ich nieprzeciętną szybkość. Uniwersalne zawiasy zapewniają laptopowi wyjątkową ruchomość, pozwalając na użytkowanie go w postaci tabletu, laptopa, w pozycji stojącej oraz w pozycji namiotu.

Laptopy Dell Insprion 2w1 5000 zachwycają wysokiej jakości wyświetlaczami oraz rozdzielczością Full HD, dzięki której obraz jest tak doskonały. Jak w poprzednim przypadku, znajduje się tu kamera na podczerwień, a szeroki kąt widzenia zwiększa komfort użytkowania sprzętu. Urządzenie posiada też wydajne dyski SSD, dzięki którym może on dłużej pracować na wbudowanym akumulatorze. Wszystko to kryje się w bardzo gustownej, wytrzymałej obudowie, która jest odporna na wstrząsy. Z tego powodu laptop Dell 2w1 5000 polecany jest osobom często podróżującym.

Dell Insprion 2w1 3000 to laptop nadający się dla całej rodziny. Jego podstawowe zalety to przystępna cena, wydajność procesora, mobilność urządzenia oraz prostota obsługi. Jego ekran ma przekątną o długości tylko 11 cali, dzięki czemu bardzo dobrze nadaje się do wzięcia w podróż. Jego wydajny procesor pozwala nie tylko na standardowe przeglądanie stron, ale również na korzystanie z edytorów tekstu czy plików multimedialnych. Ten model dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.