Targi IFA 2016: Philips zaprezentuje nowe monitory 4K

Philips

Już we wrześniu, podczas targów IFA 2016, zaprezentowane zostaną nowe produkty marki Philips. Jednym z hitów ma być zakrzywiony monitor 4K. Poza tym uwagę na pewno przykują wyświetlacze wyposażone w technologię UltraColor.

Firma MMD, która odpowiedzialna jest za międzynarodową dystrybucję i promocję produktów marki Philips zapowiedziała, że podczas wrześniowych targów IFA 2016 zaprezentuje nowe produkty słynnego koncernu. Znane są już częściowe parametry najważniejszych z nich.

Główną atrakcją Philipsa będzie najprawdopodobniej zakrzywiony monitor 4K o przekątnej liczącej sobie 40 cali. Jego cechą charakterystyczną jest niezwykle cienka ramka, która daje wrażenie jeszcze większego wyświetlacza i zdecydowanie podnosi komfort oglądania. Możliwość dostosowania powierzchni do wymagań użytkownika sprawia, że monitor można indywidualnie dopasować do rodzaju wykonywanej na nim pracy. To wielkie udogodnienie podczas obsługi różnego typu plików, a także w trakcie oglądania filmów czy grania.

Poza tym planowane jest przedstawienie ultracienkiego monitora Quad HD o przekątnej 34 cali. Wyróżniają go wbudowane głośniki DTS i możliwość regulacji wysokości. Oprócz nich swoją premierę mają mieć monitory z serii C7. To właśnie one mają najcieńsze obramowanie, jakie dotąd wystąpiło w produktach marki Philips. Ich ogromną zaletą jest także technologia UltraColor, która zapewnia im jeszcze bardziej realistyczne odwzorowanie kolorów. Wykorzystane w kilku sztukach ustawionych obok siebie, dają wrażenie jednej, nieprzerwanej linii, co sprawdza się m.in. w firmach, gdy trzeba odtworzyć prezentację lub przedstawić grafikę w postaci wykresów i tabel. Philips pokaże też najnowszą linię monitorów C6, które mają ultracienkie ramki ze wszystkich 4 stron. Występują w wersji 23,8-calowej Full HD oraz 27-calowej Quad HD.

Jeszcze jedną nowością będą monitory z serii E8 i E7, które również wyposażono w technologię UltraColor. Pokryte nawet 95% palety NTSC sprawiło, że barwy są niezwykle głębokie i świetnie odwzorowują rzeczywiste kolory pokazywanych przedmiotów. Podobnie do poprzedników, monitory wystąpią w wersji o przekątnej mierzącej 23,8 cala oraz 28 cali. Poza nimi zaplanowano prezentację zakrzywionych modeli o przekątnej wynoszącej 27 cali oraz 31,5 cala. Każdy z monitorów ma wbudowane głośniki gwarantujące czysty, cyfrowy dźwięk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.