Panoramiczny gigant: 34-calowy monitor już w Polsce

Philips BDM3470UP

W Polsce dostępny jest już najnowszy monitor Philips BDM3470UP, który wyróżnia się ogromnym, 34-calowym monitorem panoramicznym i satysfakcjonującymi parametrami pozwalającymi idealnie odtwarzać wszelkie obrazy.

Monitor BDM3470UP to najnowsze dzieło marki Philips. Jego największym atutem jest to, co od razu przykuwa wzrok, czyli… rozmiar. Przekątna panoramicznego monitora liczy sobie aż 34 cale, a jego format to 21:9. Do tego należy koniecznie dodać matrycę AH-IPS, która umożliwia bardzo precyzyjne odtworzenie kolorów przy każdego typu obrazach. Dodatkowym atutem są szerokie kąty widzenia, które zarówno w pionie, jak i w poziomie wynoszą po 178 stopni.

Rozdzielczość nowego monitora Philips wynosi 3440 x 1440, a to zapewnia obrazowi nieprzeciętną ostrość. Co więcej, monitor wyposażono w funkcję SmartUniformity, która likwiduje wahania jasności i nasycenia barw oraz automatycznie wprowadza balans podświetlenia. Nawet detale widać tu bardzo dobrze, dlatego jest on świetny nie tylko do oglądania filmów, ale również do grania w gry o skomplikowanej grafice. Oczywiście, sprzyja temu też sam rozmiar monitora i znaczny zakres widzenia wyświetlanego na nim obrazu. Te same parametry będą niezwykle pomocne przy pracy projektantom, architektom i grafikom pracującym z obrazami o znacznych rozmiarach. Mogą okazać się też cenne dla ekonomistów mogących z łatwością porównywać większy zakres wyświetlanych danych.

Ciekawostką jest opcja MultiView, która w trakcie pracy przy monitorze pozwala korzystać z dwóch różnych okien jednocześnie. Dzięki temu możemy np. oglądać film i sprawdzać pocztę. W zależności od potrzeby, można skorzystać z opcji Picture by Picture otwierając okna obok siebie lub z Picture in Picture, gdzie jedno okno otworzy się w drugim. Udogodnieniami, w które dodatkowo wyposażono nowy monitor Philips są złącza, takie jak dwa wejścia 2.0 USB i USB 3.0, a także DisplayPort, VGA i DVI-Dual Link.

Monitor posiada też złącze High Definition Link, które umożliwia jego podłączenie do tabletów i innych urządzeń mobilnych. Po podłączeniu nie tylko odtwarza się zapisany na nich obraz, ale są one też automatycznie ładowane. Za spełniający nawet najbardziej wygórowane potrzeby monitor Philips trzeba w Polsce zapłacić ok. 3800zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.