Myszka dla graczy MMO- Natec Genesis GX85

Natec Genesis GX85

Na rynku pojawiła się nowoczesna, ultrafunkcjonalna myszka stworzona z myślą o fanach gier MMO. Natec Genesis GX85 została wyposażona w 13 przycisków, które bez wątpienia ułatwią każdą grę tego typu.

Natec Genesis GX85 to nowoczesna myszka, której nieprzeciętna funkcjonalność z pewnością zachwyci fanów gier MMO. Jej największą zaletą jest 13 wmontowanych przycisków, które mogą zostać dowolnie zaprogramowane. Znajdują się na wierzchniej stronie oraz na lewym boku, co nadaje myszce ergonomiczności i sprawia, że obsługa postaci w grze jest znacznie wygodniejsza niż przy standardowym sprzęcie.

Opcja obsługi 13 funkcji przy pomocy samej myszki to dla graczy możliwość rezygnacji z wykorzystania klawiatury. Z uwagi na rozbudowaną formę gier MMO, w których jeden gracz staje naprzeciw większej grupy osób i dzięki połączeniu internetowemu walczy z nimi w czasie rzeczywistym, każde ułatwienie zwiększa szanse na wygraną. Im mniej ruchów trzeba wykonać w rzeczywistości, tym szybsza i zwinniejsza będzie postać w grze.

Ogromnym udogodnieniem jest też fakt, że dzięki programowalności przycisków, gracz może zaoszczędzić sporo czasu przypisując odmienne umiejętności bohatera do konkretnych przycisków w myszce. Tym samym, nie trzeba wybierać opcji z pulpitu na ekranie, więc gra toczona jest dynamiczniej, bez przerw na przygotowanie postaci.

Kolejnym atutem Natec Genesis GX85 jest wysoka rozdzielczość jej pracy. Wartość DPI na poziomie 8200 oznacza większą precyzję i płynność gry. Ciekawostką jest też opcja zmiany rozdzielczości. Domyślnie istnieje 6 poziomów rozdzielczości i można je płynnie zmieniać nawet w trakcie gry, co pozwala dostosowywać pracę myszki do aktualnych potrzeb użytkownika.

Ponadto myszkę zaprogramowano tak, by pozwalała na zapisanie 4 odmiennych profilów graczy. Sprawia to, że przy ponownym uruchomieniu, nie będzie wymagała nowego programowania, a zapamięta funkcje wybrane dla 4 odmiennych graczy lub dla innych postaci. Zapisać można zarówno funkcje przycisków, jak też rozdzielczość, szybkość raportowania i kolor podświetlania wskaźnika DPI. Przy wielogodzinnych sesjach gier komfort użytkowania myszki zapewni jej przemyślane profilowanie, dzięki któremu można uniknąć zmęczenia i bólu dłoni czy nadgarstka. Myszkę Natec Genesis GX85 można dostać w polskich sklepach od II połowy grudnia. Jej sugerowana cena to 199zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.