LG Rolly Keyboard: zwijana klawiatura

LG rolly keyboard

Marka LG zaprezentowała nową, wyjątkową klawiaturę, którą można… zwinąć! To fantastyczny gadżet, który zmieści się w damskiej torebce lub męskiej teczce, a w każdej chwili pozwoli wygodnie pisać na smartfonie lub tablecie.

LG Rolly Keyboard to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dużo piszą na smartfonach lub tabletach i zaczynają już martwić się o kondycję swoich palców. Naukowcy od kilku lat ostrzegają, że nadmierne używanie telefonów komórkowych może prowadzić do problemów ze stawami i kośćmi dłoni, dlatego korzystanie z klawiatury skompletowanej z urządzeniami mobilnymi jest nie tylko wygodne, ale również zdrowsze.

Zwijana klawiatura marki LG to oryginalny, a do tego w pełni funkcjonalny gadżet, który zawsze warto przy sobie mieć. Po zwinięciu w rulon, bez problemu zmieści się do damskiej torebki lub męskiej teczki, więc trzymanie jej zawsze przy sobie nie stanowi większego problemu. Można ją też włożyć do większej kieszeni. Możliwość zwijania to zasługa jej niecodziennej formy –  powstała z poliwęglanu oraz plastiku ABS.

LG Rolly Keyboard to bezprzewodowa, typowa klawiatura QWERTY z dużymi, komfortowymi w naciskaniu klawiszami. Z urządzeniem mobilnym łączy się poprzez Bluetooth 3.0. Zasilana jest jedną baterią AAA, czyli tzw. „paluszkiem”, który pozwala jej na pracę nawet przez 3 miesiące. Poza funkcją klawiatury, pełni jeszcze rolę wygodnej podstawki pod smartfony i tablety o przekątnej nie większej niż 10 cali. Większe urządzenia mobilne zmieszczą się w niej, lecz ich boki będą wystawały poza krawędzie podkładki.

Po raz pierwszy LG Rolly Keyboard została oficjalnie zaprezentowana podczas targów UFA – jednych z największych na świecie targów elektronicznych. Odbywają się one w Berlinie, a w tym roku zaplanowano je na dni 4-9 września. LG Rolly Keyboard przedstawiono światu w miniony weekend. Poręczna, wygodna w użytkowaniu klawiatura zrobiła prawdziwą furorę wśród miłośników gadżetów elektronicznych.

Początkowo klawiaturę LG Rolly będzie można nabyć wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Dopiero później pojawi się na najważniejszych rynkach europejskich, południowoamerykańskich i azjatyckich. Producent zapewnia, że mieszkańcy wszystkich kontynentów będą mogli kupić ją jeszcze w bieżącym roku.

https://youtu.be/-BOmdKWrBrs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.