Kolejna drukarka Zortraxa podbije Zachód?

zortrax inventure

Polacy znowu zamierzają zabłysnąć zagranicą, dzięki drukarkom trójwymiarowym. Tym razem naszym chwalebnym towarem eksportowym ma być drukarka Inventure stworzona przez markę Zortrax. Ma ona ucieszyć głównie profesjonalistów.

Polska marka Zortrax może podbić świat, dzięki najnowszej drukarce 3D o nazwie Inventure. Z założenia ma ona być urządzeniem idealnym dla specjalistów z zakresu inżynierii, architektury, wzornictwa przemysłowego czy medycyny, jednak z pewnością ucieszy też pasjonatów figurek, którzy chcą samodzielnie tworzyć kolejne elementy swoich kolekcji. Skorzystają na niej także fani modelarstwa, którzy będą mogli projektować własne, precyzyjnie wykonane projekty.

Nowa drukarka marki Zortrax zachwyca zarówno parametrami technicznymi, jak i wyglądem. Jej obudowa jest bardzo elegancka, a całe urządzenie ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu jest poręczne i wygodne w użytkowaniu. Nowoczesny design powoduje natomiast, że drukarka wpasuje się do wystroju każdego pomieszczenia. Przypomnijmy, że producent otrzymał już nagrodę TOP Design Award 2015 za wyjątkowo atrakcyjny wygląd drukarki Zortrax M200.

Nowa polska drukarka 3D jest przy tym bardzo prosta w obsłudze. W jej wyposażeniu znajduje się wszystko, co jest niezbędne do rozpoczęcia pracy, dlatego wystarczy wyciągnąć ją z opakowania, zapoznać się z instrukcją i ruszać do drukowania. Sprawia to, że będzie świetną opcją dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z drukiem trójwymiarowym oraz dla wspomnianych już hobbystów. Niemniej jednak gwarantuje wydruki wysokiej jakości, dzięki czemu zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Jedną z największych zalet nowej drukarki Zortrax jest fakt, że stosowany jest w niej rozpuszczalny materiał podporowy. To powoduje, że wydruki nie wymagają żadnej obróbki ręcznej. Niepotrzebne elementy zostają rozpuszczone w kilka godzin po wykonaniu pracy. Aby móc korzystać z drukarki w optymalnym stopniu, firma stworzyła też nowy rodzaj materiału. Wykazuje się on wyjątkową termoplastycznością oraz odpornością na uszkodzenia.

Dokładność wydruku, jego wysoka jakość, a przy tym łatwość obsługi maszyny sprawiają, że Zortrax Inventure 3D ma duże szanse na zaistnienie nie tylko na polskim, ale i światowym rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.