Fotel dla graczy Tt eSports X Comfort Air

Każdy gracz wie, jak ważny jest komfort podczas grania w ulubione gry. Niejednokrotnie gra trwa na tyle długo, by zmęczyć się siedzeniem przed komputerem. Firma Thermaltake wyszła naprzeciw potrzebom graczy i stworzyła coś specjalnie dla nich.

Fotel dla graczy Tt eSports X Comfort Air pozwala wygodnie zasiąść przed komputerem i jednocześnie zapewnia przyjemny powiew chłodu. Fotel doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach lub otoczeniu, gdzie panuje wyższa temperatura. Z pewnością zadowoli także osoby, które mocno przeżywają swoje rozgrywki i emocje panujące podczas gry same w sobie wyzwalają wysoką temperaturę.

Aktywne chłodzenie siedziska zapewniają cztery 60-milimetrowe wentylatory. Osiągają one maksymalny przepływ powietrza na poziomie 20 CFM. Zdaniem producenta pozwala to na zmniejszenie temperatury perforowanej powierzchni o 0,6 do 1,5 stopnia Celsjusza. Wentylatory chłodzą z prędkością 5100 obrotów na minutę. Natężenie dźwięku fotela wynosi maksymalnie 32 dBA, nie powinno, zatem przeszkadzać graczom w prowadzeniu rozgrywek.

Fotel posiada szereg regulacji pozwalających między innymi na odchylanie oparcia i wysokości podpory lędźwiowej. Jest wyposażony także w obracane podłokietniki.

Charakter fotela, doskonałe trzymanie boczne, szerokie i wygodne siedzisko gwarantują graczom największą przyjemność użytkowania.

Wewnątrz fotela znajduje się piankowa wyściółka, gazowy tłok klasy 4 oraz pięcioramienna aluminiowa podstawa na kółkach. Można go nabyć w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i czerwono-czarnej. Model ten dostępny jest w cenie 500 dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.