Creative Sound Blaster X7 Limited Edition – zewnętrzna karta dźwiękowa

Creative Sound Blaster X7 Limited Edition

Limitowana edycja zewnętrznych kart dźwiękowych marki Creative to gratka dla fanów elektroniki z najwyższej półki. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy i wysoka rozdzielczość pozwalają uzyskiwać dźwięk najlepszej jakości.

Creative Sound Blaster X7 Limited Edition to nowoczesne, zewnętrzne karty dźwiękowe jednej z najpopularniejszych firm specjalizujących się w produkcji głośników i słuchawek. Zawsze stawiając na najwyższą jakość zapewnianego dźwięku, także tym razem marka zadbała o to, by karta umożliwiała jego odtwarzanie w najlepszej jakości. Na idealne brzmienie wpływ mają tu świetnie dobrane elementy, w tym kondensatory Nichicon Fine Gold.

Jeżeli chodzi o kwestie estetyczne, to karta dźwiękowa Creative Sound Blaster X7 prezentuje się bardzo atrakcyjnie. W eleganckiej obudowie przypominającej formą trapez znajduje się multum opcji. Inteligentne oprogramowanie zainstalowane w urządzeniu pozwala na jego obsługę za pomocą tabletu, laptopa, komputera PC lub smartfona. W karcie dźwiękowej zastosowano również technologię CrystalVoice, dzięki której dźwięk głosu jest całkowicie czysty, bez względu na to, czy karta wykorzystywana jest do konferencji, gier czy czatów.

Zewnętrzna karta Creative Sound Blaster X7 wyposażona jest w 2 mikrofony znajdujące się w przedniej części panelu. Pozwalają one uzyskać wysoką jakość nagrywanego dźwięku. Gadżet posiada także wzmacniacz słuchawkowy i stereofoniczny, który pozwala na podłączenie kolumn pasywnych oraz konwerter c/a. Zadbano też o technologię łączności międzyplatformowej. W urządzeniu można wymieniać wzmacniacze operacyjne, dzięki czemu brzmienie materiałów dźwięków jeszcze łatwiej dopasować do indywidualnych wymagań.

W nowej karcie wykorzystano również technologię inteligentnej poprawy jakości dźwięku, co dodatkowo optymalizuje jego brzmienie. Za jego udoskonalenie opowiada DAC z odstępem sygnału od szumu wynoszącym 127 dB. Takie parametry sprawiają, że poprawia on nawet te nagrania, których rozdzielczość wynosi tylko 192 kHz.

Za swoją innowacyjność oraz doskonałą jakość wykonania, karta dźwiękowa Creative Sound Blaster X7 dostała nagrodę dla najlepszego produktu 2015r. przyznawaną przez serwis www.tomshardware.com. Rynkowa cena limitowanych kart dźwiękowych Creative to obecnie ok. 500 euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.