Siberia 840: ciekawe, bezprzewodowe słuchawki dla graczy

Siberia 840

Na rynku pojawiły się już nowe, bezprzewodowe słuchawki SteelSeries Siberia 840, które kierowane są głównie do miłośników gier komputerowych. Sprzęt jest ulepszoną kontynuacją cenionej serii słuchawek Siberia 800.

Siberia 840 to najnowsze słuchawki marki SteelSeries, która od dłuższego czasu ceniona jest za sprzęt tworzony specjalnie z myślą o pasjonatach gier komputerowych. Model 840 to nowa, ulepszona wersja poprzedników z popularnej serii Siberia 800. Bezprzewodowe słuchawki bazują na technologiach znanych z wcześniejszych wersji, lecz pojawiło się w nich też parę nowinek.

Standardowe słuchawki z serii SteelSeries Siberia 800 to gwarancja długiego grania, ponieważ wymienne baterie wytrzymują niemal całą dobę pracy. Zastosowano w nich również technologię dźwięku Dolby 7.1 Surround. Wyróżniają się też szczególną, międzyplatformową kompatybilnością. Można używać ich do wszystkich konsol oraz systemów operacyjnych istniejących na rynku. Dodatkowo, dzięki nowym rozwiązaniom z modelu Siberia 840, sprawdzą się nie tylko jako sprzęt do grania, ale też do słuchania muzyki czy nawet do odbierania połączeń głosowych.

Najważniejszą nowością w modelu Siberia 840 jest zastosowanie technologii Bluetooth. Słuchawki posiadają też nadajnik w wyświetlaczu OLED, który pozwala na stałą kontrolę ich ustawień. Można w ten sposób z łatwością panować nad takimi opcjami jak łączność, żywotność baterii, źródło dźwięku i wieloma innymi. W nowym modelu umożliwiono też całkowitą personalizację, za którą odpowiada oprogramowaniu Engine 3 dostarczone przez samego producenta, SteelSeries. Przy tym wszystkim Siberia 840 gwarantują czysty dźwięk, pozbawiony wszelkich zakłóceń.

Poza walorami stricte technicznymi, słuchawki SteeSeries Siberia 840 wyróżniają się też eleganckim designem. Stylizowane są na wnętrze samochodu wyścigowego, co z pewnością spodoba się większości mężczyzn. Poza estetyką wykonania, na uznanie zasługuje także wygoda ich użytkowania. Nauszniki i pałąk wyściełane są miękką pianką, która dostosowuje się do kształtu głowy i uszu. Słuchawki wyposażono też w wysuwany mikrofon oraz wbudowany w słuchawkę przełącznik głośności dźwięku. Sugerowana cena słuchawek w krajach europejskich to 349,00 euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.