Karta dźwiękowa SB Play i Creative SB Inferno – ideał dla graczy

creative sb inferno

Na rynku pojawił się sprzęt, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy. SB Play i Creative SB Inferno to obowiązkowa pozycja w osprzętowaniu prawdziwego miłośnika gier komputerowych.

Słuchawki Creative SB Inferno i kompatybilna z nimi karta dźwiękowa SB Play to wysokiej jakości sprzęt idealnie celujący w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nauszne słuchawki jednego z popularniejszych producentów tego typu urządzeń zostały stworzone z myślą o miłośnikach nowych technologii. Świetnie sprawdzają się nie tylko przy tradycyjnych komputerach i laptopach, ale również przy konsoli do gier PlayStation 4.

Rewelacyjne parametry słuchawek, a do tego ergonomiczne kształty nauszników i ich miękkie wykończenia sprawiają, że korzystanie z Creative SB Inferno to prawdziwa przyjemność. Odpowiednio dobrane materiały sprawiają, że użytkownik nie męczy się nawet przy wielogodzinnym graniu. Pałąk jest lekki, a mikrofon odczepiany, dzięki czemu całość można bez problemu dopasować do aktualnych potrzeb. Dobra jakość dźwięku powoduje natomiast, że są to słuchawki wręcz idealne do odtwarzania multimediów różnego typu. Przydadzą się jednak także podczas zwykłych rozmów on-line.

Karta SB Play! 2 to natomiast połączenie niewielkich rozmiarów z wielkim dźwiękiem. Zastosowana tu opcja SBX Pro Studio wraz z możliwością dopasowania parametrów do indywidualnych wymagań, dzięki panelowi Sound Blaster Play! 2 sprawiają, że odtwarzany dźwięk jest czysty i mocny. Całość brzmi bardzo realistycznie, a efekt przestrzenności pozwala usłyszeć nawet najcichsze odgłosy pojawiające się w tle. Taki sprzęt w stu procentach celuje w coraz to większe potrzeby graczy. Klienci są natomiast skłaniani do inwestowania w lepszej jakości urządzenia, ponieważ wymagają tego nowoczesne, bezustannie ulepszane gry.

Dobry zestaw słuchawkowy to jeden z elementów prawdziwego gracza, dlatego zainteresowanie zestawem Creative SB Inferno i SB Play! 2 jest całkiem spore. W Polsce można je znaleźć w dobrych sklepach elektronicznych, gdzie w cenach promocyjnych możemy znaleźć komplet już za 249zł. Niestety, promocja trwa jedynie do wyczerpania zapasów. Same słuchawki to wydatek rzędu 219zł, natomiast karta kosztuje 89zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.