Combo CX55 – klawiatura i mysz od Natec Genesis

Combo cx55

Natec Genesis wprowadził na rynek nowy zestaw wprost stworzony dla graczy i wszystkich innych osób, które spędzają dużo czasu przy komputerze. Na nowoczesne Combo CX55 składa się nieskomplikowana klawiatura i wygodna w użyciu myszka.

Combo CX55 to nowa propozycja firmy Natec Genesis, która specjalizuje się w produkcji sprzętu dostosowanego do zróżnicowanych wymagań graczy. Zestaw klawiatury i myszki jest jednak uniwersalny i może przypaść do gustu wszystkim użytkownikom komputerów. Tym bardziej że zadowalająca jakość idzie tu w parze z niską ceną. W dodatku komplet atrakcyjnie prezentuje się pod względem wizualnym. Pełna estetyka to zasługa minimalizmu cechującego klawiaturę, jak i myszkę. Co więcej wiadomo o Combo CX55?

Klawiatura znajdująca się w nowym zestawie Natec Genesis to model membranowy, który jednak w trakcie użytkowania sprawia wrażenie sprzętu mechanicznego – przyznają to sami twórcy. Jak przystało na tę markę, opcje klawiatury przystosowane są do wymagań graczy. Znajdują się tu funkcje takie jak blokowanie klawiszy Windows, zamiana działania strzałek i liter WASD oraz funkcja anti-ghisting. Zadbano również o dodatkowe przyciski multimedialne. Ze względu na czas spędzany przy komputerze przez przeciętnego gracza, producent zadbał również o ergonomiczny kształt klawiatury. Podparcie na nadgarstki pozwala uniknąć dyskomfortu nawet przy wielogodzinnej grze. W klawiaturze wbudowane jest także trójkolorowe podświetlenie z 4 poziomami jasności. O jej atrakcyjności wizualnej i trwałości nawet niewielkich elementów świadczą laserowo wypalone znaki na klawiszach.

Mysz w zestawie Combo CX55 posiada sensor optyczny Avago 3050. Pozwala on na regulację rozdzielczości od 250 do 4000 DPI. Istnieje opcja zapisania na niej 4 poziomów i dopasowanie do każdego z nich odmiennego podświetlenia. Dowolnie zaprogramować można tu również 6 przycisków znajdujących się na wierzchniej i bocznej części obudowy. Ponadto mysz zapisuje nieograniczoną liczbę profili. Czas reakcji myszki wchodzącej w skład kompletu oceniany jest na 1 ms. Sprzęt jest przy tym wytrzymały, co zawdzięczamy przełącznikom OMRON mających żywotność wynoszącą 10 milionów kliknięć. Obudowa pokryta gumą dodatkowo chroni mysz przed wpływem czynników zewnętrznych.

Cena rynkowa zestawu Combo CX55 marki Natec Genesis to ok. 190zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.