Canon powiększa serię drukarek PIXMA

Canon

5 nowych urządzeń – o tyle Canon rozszerzył linię drukarek domowych PIXMA. W tym pojawiły się cztery wielofunkcyjne drukarki atramentowe oraz jeden model przenośny: PIXMA iP110.

Wszystkie urządzenia z nowej linii PIXMA zostały wyposażone w najbardziej aktualne opcje łączności, z szerokim zakresem drukowania z podłączonych do nich urządzeń dodatkowych. Sprzęt pozwala na szybki dostęp do zdjęć w chmurze oraz sprawne wydruki za pośrednictwem komunikacji bliskiego zasięgu NFC. Poza 4 modelami atramentowymi MG2950, MG5650, MG6650, MG7550 oraz modelem przenośnym, nowinką są również 2 skanery CanoScan LiDE 120 i LiDE 220, które mają rozbudowane funkcje skanowania wysokiej rozdzielczości dokumentów bezpośrednio do chmury.

Drukarka MG7550 – to model stworzony z myślą o fotografii i branży zdjęciowej. Wielofunkcyjna, 6-atramentowa (czarny, czarny barwnikowy, cyjan, magenta, żółty i szary), z dotykowym wyświetlaczem Intelligent Touch System i oczywiście łącznością Wi-Fi i Ethernet. Swobodnie pozwala na zarządzanie skanowaniem i drukowaniem poprzez urządzenia mobilne, chmurę i NFC, a do tego tworzy wydruki o płynnej gradacji nawet przy druku czarno-białym.

Modele MG6650 i MG5650 zastąpią dotychczasowe PIXMY MG6550 i MG5550 – i są dostosowane do potrzeb użytkowników domowych, którym zależy na wydruku wysokiej jakości zdjęć. Posiadają łącze Wi-Fi , zgodność z popularną aplikacją Canon PIXMA Printing Solutions i urządzeniami mobilnymi na systemach iOS (Apple) oraz Android.

PIXMA MG2950 to drukarka kompaktowa z Wi-Fi i możliwościami druk-scan-kopia dostępnymi tu w bardzo konkurencyjnej cenie. Raczej do użytku w warunkach domowych – model prostszy, ale funkcyjnie całkowicie wystarczający do potrzeb użytkowników prywatnych. Drukuje z urządzeń mobilnych, w chmurze (PIXMA Cloud Link) oraz w trybie Access Point (bezpośrednio, bez podłączenia do sieci).

Ostatni model – przenośna PIXMA iP110 świetnie sprawdzi się w podróży. Jednofunkcyjna, przenośna, lekka, z Wi-Fi i drukowaniem z chmury, w pełni kompatybilna z platformami Google Cloud Print™ i Apple Air Print™.

Rozdzielczość: 9600dpi, prędkość 5,8 obrazów na minutę w kolorze i 9 monochromatycznie. Fotki pocztówkowe: ok. 51 sekund. Nowe modele będą dostępne w sklepach końcem września 2014, a MG7550 i przenośna iP110 – w październiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.